Зміна тарифів для користувачів Агротех

06.06.2019

Перш за все, висловлюємо Вам свою повагу та вдячність, що користуєтеся послугами нашого підприємства та сподіваємося на подальшу співпрацю.

Зі свого боку, хочемо зауважити, що ДП «Держреєстри України» протягом всього часу співпраці докладало максимум зусиль для забезпечення надання послуг належної якості та своєчасно, не збільшуючи при цьому розміру плати за такі послуги з 2014 року до теперішнього часу.

При цьому, варто зазначити, що за останні п’ять років постійно змінювався рівень інфляції, у тому числі й у бік зростання; мінімальна заробітна плата з 2014 року зросла з розміру 1218грн. до розміру 4173 гривні (тобто на 242%); зросла вартість на послуги інших організацій та підприємств, що забезпечують нормальне функціонування господарської діяльності ДП «Держреєстри України» (такі, як: послуги оренди приміщення; комунальні послуги та інше). Наразі діючі розміри плати за надання послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру не можуть виконувати свого економічного призначення щодо забезпечення стабільної та безперебійної роботи нашого підприємства. Вказані обставини безпосередньо впливають на формування собівартості послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру та відповідно на зміну умов експлуатації Єдиного реєстру.

З урахуванням вказаного, керуючись пунктами 2.3.8 Договору та ч.2 ст.632 Цивільного кодексу України, змушені Вам повідомити про зміну розміру плати за надання послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру за укладеним між Вами  та ДП «Держреєстри України» за Договором про надання інформаційно-технічних послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру для ведення автоматизованого обліку тракторів, самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів (надалі за текстом - Договір).

На підставі зазначеного, визначення розміру плати за надання послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру, передбачене підпунктом 4.2.1 пункту 4.2 Договору буде визначатися наступним чином:

«4.2. Оплата за надання Адміністратором Користувачу послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру здійснюється в наступному порядку:

4.2.1. Оплата послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру визначається у залежності від кількості вчинених за допомогою Комп’ютерної програми операцій із розрахунку:

- 30 (тридцять) гривень 42 копійки, в тому числі ПДВ 5 (п’ять) гривень 07копійок),  за кожну операцію з формування та передачі до Єдиного реєстру електронного документу продажу Техніки;

- - 14 (_чотирнадцять) гривень 52копійки, в тому числі ПДВ 2(дві) гривні 42 копійки), за кожну операцію з формування та передачі до Єдиного реєстру електронного документу висновку атестованого спеціаліста з проведення обстеження Техніки на відповідність ідентифікаційних номерів і супровідних документів на предмет фальсифікації».

Вищевказані нові розміри плати за надання послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру за Договором будуть введені в дію з 01 липня 2019  року включно.  

Укладений Договір (пункт 2.3.8 Договору) не передбачає обов’язкового підписання між Сторонами додаткової угоди про зміну розміру плати за надання послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру та при цьому, з метою уникнення непорозумінь з боку податкових та контролюючих органів, Всім клієнтам було надіслано на підписання два примірники такої угоди, один з яких підлягає поверненню. Просимо всіх протягом 15 (п’ятнадцяти) календарних днів з моменту направлення листа підписати відповідну додаткову угоду, два примірники якої було надіслано додатком до листа, та один підписаний з Вашого боку примірник у зазначений строк повернути на адресу ДП «Держреєстри України». Неотримання у вказаний строк підписаної з Вашого боку додаткової угоди та продовження користування послугами за укладеним Договором відповідно до ч.3 ст.205 та ч.2 ст.640 Цивільного кодексу України вважатиметься Вашою мовчазною згодою щодо збільшення розміру плати за надання послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру за Договором.

Та при цьому ще раз наголошуємо, що наявність підписаної обома Сторонами угоди не впливає на введення в дію вищевикладених нових розмірів плати за надання послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру за Договором.

Також змушені сповістити, що у разі Вашої незгоди з новим розміром плати за надання послуг з передачі інформації до Єдиного реєстру за Договором та неповерненні підписаного з Вашого боку примірника відповідної додаткової угоди у вказані строки, ДП «Держреєстри України» на підставі пункту 10.3 Договору повідомляє, що Договір буде вважатися розірваним за спливом одного календарного місяця та п’яти календарних днів (п.8.3 Договору) з моменту направлення листа.

Сподіваємось на Ваше розуміння та подальшу співпрацю!


« назад

Версия для печати