нова послуга веб-перегляду інформації

06.12.2019

До уваги учасників ринку зерна! 

Раді Вам об’явити, що ДП «Держреєстри України» запускає нову послугу веб-перегляду інформації щодо обсягів зерна, яке зберігається по всій Україні, на підключених до Основного реєстру складських документів на зерно, та зерна прийнятого на зберігання (далі - Реєстр) зернових складах (далі - Послуга).

Переглянути можна як загальні обсяги зерна, що знаходяться на зберіганні по Україні, в розрізі культур та класів зерна, так і обсяги, що зберігаються на кожному конкретному елеватору, який підключено до Реєстру.

Дана Послуга запускається в тестовому режимі з 07.12.2019 року. Для того щоб протестувати Послугу, необхідно, використовуючи логін zvit та пароль 123, увійти до кабінету на сторінці перевірки легітимності складських документів на зерно  .

По закінченню тестового періоду, з 01.01.2020 року, Послуга буде доступна після підписання договору на роботу в цій системі. Текст такого договору та умови підключення, будуть викладено у нас на сайті в найближчий час.

Сподіваємось що дана Послуга стане хорошим інструментом для вирішення Ваших бізнес задач! Також ми з радістю розглянемо всі Ваші побажання, відносно роботи нової Послуги, які можна надіслати на електронну пошту registry@dru.kiev.ua.

« назад

Версия для печати